Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: About
lt: Apie

en: Sent status
lt: Būsena Išsiųsta

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
