Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Message
ps: پيغام

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Configuration
ps: سازول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: Target
ps: موخه

en: - All -
ps: - ټول -
