Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Language
ro: Limba

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Desc
ro: Descendent

en: Owner
ro: Proprietar

en: Configuration
ro: Configurație

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Token
ro: Simbol

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title șters.

en: Apply
ro: Aplică

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Target
ro: Țintă

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Network
ro: Rețea

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
