Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Language
ru: Язык

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Custom
ru: Собственная

en: Desc
ru: По убыванию

en: Owner
ru: Владелец

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Token
ru: Токен

en: @type: deleted %title.
ru: @type: удален материал %title.

en: Apply
ru: Применить

en: Language code
ru: Код языка

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Target
ru: Цель

en: Send Message
ru: Отправить сообщение

en: Sent status
ru: Состояние отправки

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Language Code
ru: Код языка

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.
