Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Message
sk: Správa

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Apply
sk: Použiť

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Target
sk: Cieľ

en: Send Message
sk: Odoslať správu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
