Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Owner
sl: Lastnik

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Language code
sl: Koda jezika

en: About
sl: O modulu
