Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Language
sv: Språk

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: User Name
sv: Användarnamn

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Apply
sv: Applicera

en: Language code
sv: Språkkod

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Target
sv: Mål

en: Send Message
sv: Skicka meddelande

en: Sent status
sv: Status för skickande

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.
