Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Language
ta: மொழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
