Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Message
te: సందేశం

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
