Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Message
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
