Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: ,
ug: ،

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: - All -
ug: ھەممىسى
