Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Language
ar: اللغة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Custom
ar: مخصص

en: Desc
ar: تنازلي

en: Owner
ar: المالك

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Apply
ar: تطبيق

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
