Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Sort by
az: Sırala

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Language code
az: Dil kodu

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Target
az: Hədəf

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
