Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Language
cs: Jazyk

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Message
cs: Zpráva

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: Apply
cs: Použít

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Target
cs: Cíl

en: Sent status
cs: Stav odeslání

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
