Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Language
da: Sprog

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Custom
da: Tilpasset

en: Desc
da: Faldende

en: Owner
da: Ejer

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Token
da: Symbol

en: @type: deleted %title.
da: @type: %title slettet.

en: Apply
da: Udfør

en: Language code
da: Sprogkode

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Target
da: Mål

en: Send Message
da: Send besked

en: Sent status
da: Afsendelsesstatus

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: Language Code
da: Sprog
