Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Language
fi: Kieli

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Owner
fi: Omistaja

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Token
fi: Muuttuja

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: Apply
fi: Käytä

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: About
fi: Tietoja

en: Target
fi: Kohde

en: Sent status
fi: Lähetystila

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä

en: Language Code
fi: Kielikoodi
