Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Owner
gl: Propietario

en: Configuration
gl: Configuración

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Token
gl: Símbolos

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Apply
gl: Aplicar

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Target
gl: Destino

en: Send Message
gl: Enviar mensaxe

en: Sent status
gl: Estado do envío

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
