Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Author
id: Penulis

en: Language
id: Bahasa

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Message
id: Pesan

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Custom
id: Tersuai

en: Owner
id: Pemilik

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: @type: deleted %title.
id: @type: menghapus %title.

en: Apply
id: Terapkan

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun

en: Language Code
id: Kode Bahasa
