Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: About
km: អំពី
