Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Owner
ku: خاوەن

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە
