Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Author
oc: Autor

en: Language
oc: Lenga

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Owner
oc: Proprietari

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Sort by
oc: Triar per

en: Token
oc: Geton (token)

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: Apply
oc: Aplicar

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Target
oc: Cibla

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Master
oc: Maître
