Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Language
uk: Мова

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Custom
uk: Власний

en: Desc
uk: Спад

en: Owner
uk: Власник

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Token
uk: Замінник

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: Apply
uk: Застосувати

en: Language code
uk: Код мови

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Target
uk: Ціль

en: Send Message
uk: Надіслати повідомлення

en: Sent status
uk: Стан відправлення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Passphrase
uk: Пароль

en: Network
uk: Мережа

en: Networks
uk: Мережі

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Language Code
uk: Код мови

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The language code of the entity.
uk: Код мови для сутності.

en: Generate new certificate string
uk: Генерувати новий рядок сертифікату
