Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Owner
ast: Dueñu

en: Configuration
ast: Configuración
