Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Owner
be: Уладальнік

en: Configuration
be: Налады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Apply
be: Ужыць

en: Language code
be: Код мовы

en: About
be: Аб
