Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Apply
bg: Търси

en: Language code
bg: Код на език
