Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
