Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Configuration
et: Seadistus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Apply
et: Rakenda

en: Language code
et: Keele kood

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Target
et: Siht

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Language Code
et: Keelekood
