Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Apply
eu: Ezarri

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Send Message
eu: Bidali mezua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
