Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Author
fil: May akda

en: Language
fil: Wika

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Created
fil: Inilikha

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
