Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (30 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Language
fr: Langue

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: User Name
fr: Nom d'utilisateur

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: Created
fr: Créé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Owner
fr: Propriétaire

en: Sort by
fr: Trier par

en: Token
fr: Jeton (token)

en: @type: deleted %title.
fr: @type : %title supprimé.

en: Apply
fr: Appliquer

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Target
fr: Cible

en: Send Message
fr: Envoyer le message

en: Sent status
fr: État des envois

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Network
fr: Réseau

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Master
fr: Principal

en: Language Code
fr: Code de la langue

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.
