Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે
