Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Author
ht: Otè

en: Language
ht: Lang

en: Message
ht: Mesaj

en: User
ht: Itilizatè

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
