Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
