Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Language
is: Tungumál

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Owner
is: Eigandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
