Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: - All -
ka: - ყველა -
