Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Author
mg: Mpamorona

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Configuration
mg: Fanamboarana
