Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
