Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Language
nn: Språk

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Language code
nn: Språkkode

en: - All -
nn: - Alle -
