Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Custom
pl: Własne

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Token
pl: Wzorzec

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Language code
pl: Kod języka

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Target
pl: Cel

en: Send Message
pl: Wyślij wiadomość

en: Sent status
pl: Status wysyłki

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: GCM API Key
pl: Klucz API GCM

en: Language Code
pl: Kod Języka
