Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
