Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
