Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Language
sq: Gjuha

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione
