Push Notifications (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Language
ta: மொழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Message
ta: செய்தி

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: @type: deleted %title.
ta: @type:  %title நீக்கப்பட்டது.

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
