Push Notifications (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
