Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Changed
gu: બદલ્યું
