Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព
