Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە
