Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Author
ar: المؤلف

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Changed
ar: تم التغير
