Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Author
az: Müəllif

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Changed
az: Dəyişdi
