Push Notifications Registration Tokens (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Author
bg: Автор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено
